All for Joomla All for Webmasters

Pondělí - Pátek - 8:00 - 21:00, Sobota - Neděle - dle objednání

Benefitní balíčky pro střední management

2) Kategorie: benefitní balíčky pro střední management
od 2000 do 4000,-Kč

Za zdravím a relaxací do Lázní Jupiter

Nejen ženy jsou dnes tradičními zákazníky, kteří pečují o krásu a zdraví svého těla, ale čím dál více mužů vyhledává více místa pro relax, wellness aktivity, fitness služby, které by posílili jejich fyzickou a psychickou odolnost, vzhled, vitalitu a motivaci pro další aktivity. Tato speciální kategorie balíčků  je určena podnikatelům a manažérům, kteří jsou větší část dne vystaveny nadměrné psychické zátěži. Díky mnoha lázeňským a wellness procedurám  se budete brzy cítit jako znovuzrození.

Naším cílem a vizí je vybudování benefitní sítě po celé České republice i v zahraničí. Tento podnikatelský benefitní plán byl vytvorěn tak, aby spokojenost našich zákazníků byla vždy na prvním místě. Snažíme se však, aby byli spokojeni i všechny naší obchodní partneři a zaměstnanci, neboť jejich úspěch je i naším úspěchem a to tvoří synergii se zákazníky.

Lázeňské balíčky pro všechny generace 

Ceník benefitních balíčků pro střední managemnet
od 2000 do 4000,-Kč

 
Kód Název procedury  Působení procedury
a jej vliv s cíleným efektem
Čas trvání / Cena včetně DPH
Balíčky pro zaměstnance firem a střední management 
 
4029 Radiofrekvenční neinvazivní liposukce Spa rf
Lázeňský balíček obsahuje:

Radiofrekvenční liposukce SPA RF

Splendid Eau - detoxikační lázeň

Nyní existuje nový způsob, jak ztratit centimetry bez diet a cvičení. Radiofrekvenční metoda představuje technologický průlom, využívá tepelnou energii k redukci celulitidy, tvarování těla a vyhlazení vrásek. 45 min.
2050,-Kč
4030 Ultrazvuková liposukce Coccon
Lázeňský balíček obsahuje:

Ultrazvuková liposukce Cocoon

Detoxikační lázeň

Pod termínem bezbolestná liposukce se skrývá neinvazivní ultrazvuková liposukce. Metoda využívá účinky ultrazvuku, kteří se koncentruje na jedno místo podkožní tukové tkáně. Již po první aplikaci dochází k viditelnému poklesu tukových buněk. 45 min.
2050,-Kč
4031 Hubnoucí program bez jo-jo efektu - Drtič tuku
Lázeňský balíček obsahuje:

Neoqi - parní lázeň s vodní masáží

Speciální ruční drenážní masáž

Lázeňský drtič tuku

Pokud to s hubnutím myslíte opravdu vážně, náš drtič tuku je skvělým způsobem jak začít. Speciální přístroj pracuje na principu nastavitelného podtlaku a patentovaného roller pohybu. Tato unikátní technologie umožňuje efektivní odbourání celulitidy, snížení podkožních tuků a vyhlazení pokožky - a to vše v rámci jediného programu. 1 hod. 15 min.
2150,-Kč
4032 Lázeňský balíček na bolavá záda „zatočte s bolestí“
Lázeňský balíček obsahuje:

Manuální speciální masáž zad

Podtlaková přístrojová masáž

Fyzioterapie - na bolavá záda

Rašelinový nosič tepla

Trápí Vás bolesti zad? Vyzkoušeli jste již všechno možné a vaše potíže stále přetrvávají? Málo kdo se s bolestí zad, nebo kloubů někdy nesetkal, dokonce trápí až 3/4 z nás a postihuje stále mladší ročníky.S jejich rostoucím počtem, roste i počet operací. Přitom je mnoho zákroků často naprosto zbytečných. Pomoc můžete nalézt také v našem programu „Péče o bolavá záda a klouby”. Jedná se o speciální program cílený na tento problém. Zbavte se účinně bolesti zad a začnete se cítit lépe tělesně i duševně. Pamatujte, že pouze včasná a účinná péče může zabránit operaci. 1 hod. 15 min.
2225,-Kč
4033 Omlazovací kúra „Viola“ viditelné omlazení
Lázeňský balíček obsahuje:

Mikrodermabraze

Radiofrekvenční lifting IRF

Ionizér a maska dle typu pleti

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v hrudní, krční a bederní oblasti pátere, způsobených především špatným držením těla. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem. Je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Naše tělo náhle zjistí, jaký je požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. 60 min.
2250,-Kč
4034 Program na akutní bolesti Polarys - laserový louč
Lázeňský balíček obsahuje:

OXY - kyslíková lázeň

Manuální speciální masáž zad

Světelná laserová terapie

Je vhodný pro lidi trpící akutními bolestmi páteře, kloubů, svalů a šlach. Tento program je přírodním analgetikum na chronické bolesti, záněty, stavy po operacích menisku nebo po úrazech. 1 hod. 15 min.
2275,-Kč
4035 Program na akutní lokální bolesti „SOS" - první pomoc”
Lázeňský balíček obsahuje:

Neoqi - parní lázeň s vodní masáží

Manuální speciální masáž zad

Podtlaková přístrojová masáž

Fyzioterapie

Doporučujeme pro lidi psychicky, nebo fyzicky vyčerpané po náročném dni, stresu, při ztuhlých zádech a šiji. Speciální program vám poskytne zaslouženou slast a maximální uvolnění. Dokáže vás také příjemnou formou uvolnit po celodenním shonu. 1 hod. 10 min.
2300,-Kč
4036 Ozdravní detoxikační program - Zázračná detoxikace
Lázeňský balíček obsahuje:

Baobab – bylinková parní lázeň

Ruční drenážní masáž

Speciální podtlaková terapie

Detoxikační lázeň – odvodnění

Je vhodný pro jednotlivce i pro páry. Detoxikační zkušební balíček je časově i finančně nenároční. Potřebujete pouze odpočinout, zbavit se stresu, deprese, bolestivých zad a dostat se opět do formy? Možná postačí jenom pár minut! Vyzkoušejte i vy blahodární účinky zázrační detoxikace. 1 hod. 30 min.
2350,-Kč
4037 Ozdravný relaxační program - Pohodový den
Lázeňský balíček obsahuje:

Baobab – bylinková parní lázeň

Ruční drenážní masáž

Speciální podtlaková terapie

Lymfodrenáž - odvodnění

Kromě jednotlivých typů procedur lymfatických masáží, nabízí lázně také speciální lázeňský lymfatický ozdravní program. Cílem jeho absolvování je vyčištění a zprůchodnění lymfatických uzlin a mízních cév. Viscerální tuk v cévách se během procedury mechanicky rozmělní a dojede k odbourání toxického odpadu i vnitřního tuku z okolí orgánů. Průvodním znakem bývá rovněž snížení nebo zvýšení krevního tlaku do stavu odpovídajícímu požadovanému normálu. Lymfatický program umí též odstranit bolesti zad a kloubů. 1 hod. 30 min.
2350,-Kč
4038 Otužovací program - 170 °C „Kryo- training“
Lázeňský balíček obsahuje:

Kryosauna - 170°C

Fitness tréning s trenérem

Automatická masáž

Solárium - vertikální turbo

Program se sportem je lákadlem pro všechny věkové kategorie Je vhodný pro vrcholové sportovce, horolezce, lidem kteří často podávají náročné fyzické výkony a potřebují rychlou relaxaci a rehabilitaci svalového aparátu. Je řešením při mnoha zdravotních potížích a rekonvalescenci po úrazech bez ohledu na pohlaví, věk, váhu, nebo sportovní dovednosti. 1 hod. 33 min.
2400,-Kč
4039 Hubnutí mrazící terapií Kryolipolýza
Lázeňský balíček obsahuje:

OXY - kyslíková lázeň

Kryolipolýza - hubnutí mrazem

Lymfodrenáž - odvodnění

Liposukce kryolipolýza je terapie extremním chladem - 4˚ C je zcela bezbolestná. Tato metoda je založena na řízeném zmražení tukových buněk, vedoucí k jejich rozbití. Zmražené tukové buňky postupně odumřu a lymfodrenáž jich vyloučí přes ledviny přirozenou cestou ven. 1 hod. 35 min.
2750,-Kč
4040 Program prevence zdraví „Jistota“
Lázeňský balíček obsahuje:

Baobab – bylinková parní lázeň

Klasická manuální masáž

Detoxikační lázeň

Prevence inkontinence

Inkontinence je problém, o kterém se moc nemluví. Jedná se o choulostivou záležitost, se kterou se setkává mnoho žen, a to nejen ve vyšším věku, ale i po porodu. Posilování svalů pánevního dna by se mělo stát samozřejmostí pro každou ženu. Vyzkoušejte náš jedinečný program neinvazivní medicíny, získejte spět ztracené sebevědomí a důvěru ve své tělo. 1 hod. 40 min.
2650,-Kč
4041 Welness zážitek Standard - turecká lázeň
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Bazén s protiproudem

Ledová studna

Pěnová masáž s peelingem

Solná jeskyně

Užijte si příjemnou atmosféru v atypickém prostředí s relaxační a meditační hudbou. Během par minut pocítíte, proč se turecké pěnové masáže tzv. Hammam říká pocta pro krále. Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii tak, jak to dělali Turci již před desetitisíci lety. 1 hod. 35 min.
2820,-Kč
4042 Relaxační - omlazovací program Den pro dámy
Lázeňský balíček obsahuje:

Baobab - bylinková parní lázeň

Ozónová lázeň na ruce

Lymfodrenáž - odvodnění

Turecké rybičky Gara Rufa

Rašelinový nosič tepla na záda

Termoaktivní zábal

Kosmetické ošetření

Základem správné péče o pokožku je pravidelnost. Touha pro zdravé a co nejdéle dobře vypadající pleti není nesplnitelným snem. Jen se pro jeho naplnění musí něco udělat. Můžete si u nás vyhrát se široké nabídky a nechat se rozmazlovat dle vašeho přání. 1 hod. 35 min.
3100,-Kč
4043 Ozdravně - relaxační program - Senior Gentleman
Lázeňský balíček obsahuje:

Neoqi - parní lázeň s vodní masáží

Ruční drenážní masáž

Speciální přístrojová podtlaková terapie

Detoxikační lázeň – odvodnění

Senior program je vhodný pro páni Gentlemany, který navzdory věku chtějí dobře vypadat, skvěle se cítit a být zdrávi a v dobré kondici. Pokud neholdujete ranní rozcvičce, je tu pro vás moderní řešení jak se zbavit ztuhlých zad a bolesti. Skvělým dárkem pro vaši partnerku je program Senior „Madam“ a společně můžete prožít nezapomenutelný lázeňský zážitek. 2 hod.
3200,-Kč
4044 Ozdravně- regenerační program Senior Madam
Lázeňský balíček obsahuje:

Baobab – bylinková parní lázeň

Lymfatická manuální drenážní masáž

Speciální přístrojová podtlaková terapie

Lymfodrenáž – odvodnění

Kosmetické ošetření – omlazení pleti

Senior program Madam je určen pro dámy, s novým začátkem pro návrat pevného zdraví, omlazení vaši pokožky obličeje, krku a dekoltu. Tímto speciálním balíčkem dochází k lepšímu průtoku lymfatické tekutiny, co vede k tvorbě svalové hmoty. Výrazné ovlivňuje pohyblivost kloubů a redukuje bolest a přispívá k zlepšení kvality spánku. 2 hod.
3600,-Kč
4045 Netradiční hammam Vodní ráj
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Ledová studna

Bazén s protiproudem

Turecká pěnová masáž s peelingem

Je vhodný pro všechny věkové skupiny, bez ohledu na pohlaví. Program je sestaven podle tradice, kde vše začíná nahřátím, pak masérka speciální žinkou kesse provede peeling, kteří dokonale odstraní odumřelou kůži. Následuje tradiční turecká mýdlová masáž s bohatou pěnou, která je v Lázních Jupiter doplněna masáží lávovými kameny. Po celou dobu této královské masáže se tělo polévá horkou vodou se stříbrných karaf.. 2 hod. 5 min.
3820,-Kč
4046 Hammam – exklusivita „Gold program”
Lázeňský balíček obsahuje:

Římská parní lázeň

Turecká pěnová masáž s peelingem

Turecké rybičky Gara Rufa

Solná jeskyně

Láhev sektu

Tento balíček je vhodný pro všechny muže, co si chtějí dopřát příjemné zážitky a dokonalý relax, pro lidi pod velkým stresem, při bolestech svalů a kloubů nebo jen tak, pro zpříjemnění nálady a posílení organismu. 2 hod.
4000,-Kč
LÁZNĚ JUPITER a.s., Hornokrčská 31, 140 00 Praha 4 – Krč | www.laznejupiter.cz  
Recepce (08 - 21 hod.), tel.: +420 224 463 205, +420 605 075 726
Ceny jsou s DPH

Lázeňský zpravodaj

Kdo jsme?

Máme přes 15 let zkušeností v oblasti péče o člověka. Náš lázeňský dům se nachází nedaleko metra Budějovická
ve Praze 4. 

Přes 100 druhů procedur a několik desítek lázeňských balíčků, včetně ubytování v apartmánu a rekreace v chatě u přehrady Slapy.

Pro zaměstnance a top management máme pestré benefitní balíčky

Služby Lázní Jupiter a.s.

Nabízíme odtučňovací a relaxačně lázeňské procedury, lymfo-drenážní, lymfatické, baňkové i vakuové masáže. V nabídce máme parní lázně a bahenní koupele, kúry na bolavá záda, formování postavy, odstranění celulitidy. Nastartování lymfatického systému je stěžejní a jedinečný program nejenom pro starší generaci. Kapacita lázní je 10-15 klientů současně.

Kde nás najdete?

LÁZNĚ JUPITER a.s.
Hornokrčská 31
140 00 Praha 4 - Krč
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
Email: info@laznejupiter.cz

Otevírací doba:
Po-Pá - 8:00-21:00
So-Ne - dle objednání