All for Joomla All for Webmasters

Pondělí - Pátek - 8:00 - 21:00, Sobota - Neděle - dle objednání

Nekonečný svět pohody a relaxace

Cítit se fit, být v dobré fyzické i psychické kondici a pečovat o své zdraví by mělo patřit mezi priority každého z nás. Zdraví je základním předpokladem pro spokojený osobní i profesní život.

V roce 2000 po dlouhodobé zkušenosti v oblasti lázeňství a zdraví, byla založena společnost s ručením omezeným. Firma se později transformovala na akciovou společnost Lázně Jupiter, které jsou zaměřeny na řešení zdravotních problémů, snížení váhy a posílení celkové fyzické i psychické kondice v jakémkoli věku. Lázně jsou uceleným čtyřpatrovým komplexem (jediným v České republice), který skýtá nejmodernější technologie neinvazivních metod k ozdravení každého klienta.

Za lázněmi do hlavního města? Vyzkoušejte lázně Jupiter

Lázeňské procedury si můžete dopřát i v Praze, konkrétně v pražských Lázních Jupiter. Nemusíte tedy jezdit nikam daleko, pokud bydlíte v hlavním městě nebo jeho přilehlých částech. Relaxace těla i mysli je nesmírně důležitá. Využijte balíčky a procedury pro zdraví a krásu. Programy jsou speciálně sestavené profesionály a budete díky nim moci na chvíli zahodit starosti a stres všedních dní.

Lázně Jupiter jsou zaměřeny na posílení psychické a fyzické kondice, hubnutí, krásu a řešení různých zdravotních potíží v každém věku. Nabízejí jak výhodné lázeňské balíčky, tak i samostatné procedury. Můžete bojovat s nedostatky postavy a pleti, nebo zlepšit své zdravotní potíže. Součástí těchto lázní je i vodní svět s bazény, vířivkami a parními lázněmi. K nejoblíbenějším procedurám patří neinvazivní liposukce, lymfatické masáže a masáže hammam. Dopřát si můžete nechirurgický lifting, kosmetické služby a mnoho dalšího. V těchto pražských lázních vám pomohou bojovat s celulitidou, bolavými zády a klouby, zlepšit postavu, a navrátit krásu pleti. Přijeďte si zde odpočinout načerpat novou energii, vyřešit některé zdravotní problémy a cítit se lépe.

Moderní lymfatické masáže vám pomohou, pokud trpíte stagnací lymfy, zadržováním vody v těle a únavou. Nejsou určeny pouze pro ženy, využít je mohou také muži. Jde o častý problém lidí, kteří mají sedavé zaměstnání. Lymfatická masáž posílí oběhový systém jako celek, zajistí detoxikaci, zlepší se váš celkový vzhled i fyzická kondice. Podpořit proudění lymfy je prevencí mnoha zdravotních potíží. Oblíbenou procedurou pro krásu je bezbolestná neinvazivní liposukce. Při ní není třeba chirurgický zásah. Díky metodám jako ultrazvuková liposukce nebo kryolipolýza se můžete vyhnout operacím a lékům, zhubnete zdravě a bez obávaného „ jojo efektu“.

Pokud chcete zažít trochu exotiky, objednejte se na tradiční tureckou masáž hammam v Lázních Jupiter. Procedura prověřená staletími slibuje uvolnění, relaxaci, omlazení a pomoc s mnoha zdravotními problémy. Typická je pro ni masáž pomocí „očistné pěny“.

V Lázních Jupiter můžete načerpat novou energii, vylepšit svůj vzhled a celkově se cítit zdravější. Je jen na vás, jaké balíčky a procedury zvolíte.

Lázeňský zpravodaj

Kdo jsme?

Máme přes 15 let zkušeností v oblasti péče o člověka. Náš lázeňský dům se nachází nedaleko metra Budějovická
ve Praze 4. 

Přes 100 druhů procedur a několik desítek lázeňských balíčků, včetně ubytování v apartmánu a rekreace v chatě u přehrady Slapy.

Pro zaměstnance a top management máme pestré benefitní balíčky

Služby Lázní Jupiter a.s.

Nabízíme odtučňovací a relaxačně lázeňské procedury, lymfo-drenážní, lymfatické, baňkové i vakuové masáže. V nabídce máme parní lázně a bahenní koupele, kúry na bolavá záda, formování postavy, odstranění celulitidy. Nastartování lymfatického systému je stěžejní a jedinečný program nejenom pro starší generaci. Kapacita lázní je 10-15 klientů současně.

Kde nás najdete?

LÁZNĚ JUPITER a.s.
Hornokrčská 31
140 00 Praha 4 - Krč
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
Email: info@laznejupiter.cz

Otevírací doba:
Po-Pá - 8:00-21:00
So-Ne - dle objednání