All for Joomla All for Webmasters

Pondělí - Pátek - 8:00 - 21:00, Sobota - Neděle - dle objednání

Vodní svět - bazén s protiproudem, vířivka whirpool a římská sauna

Bazén s protiproudem

Bazén s protiproudem se nachází v přízemí budovy. Je vhodný pro celoroční používání. Součástí tohoto bazénu je slaný Whirlpool s perličkou a tryskami. Bazén je čištěn a desinfikován ozonizační technologií. V zimě zahřeje, v létě ochladí.
Protiproud je určen pro skvělou kondici i relaxaci. Pro neplavce jsou k dispozici plavecké pomůcky (nafukovací křidélka, destičky, kruh, atd.)

Římská lázeň

Římská parní lázeň je tradičně určena pro odpočinek už tisíce let a stále k sobě láká nové a nové unavené i požitkářsky založené návštěvníky. Vysoká vlhkost, příjemné teploty do 50°C a mozaikou a keramicky obloženým interiérem udělali z římské parní lázně ozdobu lázní Jupiter!

Whirpool - solná lázeň

 WHIRLPOOL -„SOLNÁ LÁZEŇ“ v Lázních Jupiter je naplněna slanou mořskou vodou, která nahrazuje mrtvé more. Má blahodárné účinky na organismus. Tím pádem se Váš pobyt u nás stane nejenom relaxačním, ale zároveň také ozdravným. Lázně Jupiter představují moderní spojení tělesného odpočinku a duševní relaxace. Obzvlášť jsou vhodné pro lidi se zdravotními problémy, ale i pro ty, kteří si chtějí odpočinout od každodenních starostí. Návštěva našeho „Vodního světa“ Vám pomůže na chvíli zapomenout na stres a shon moderního světa, můžete si zde jednoduše odpočinout a relaxovat.

 

Lázeňský zpravodaj

Kde nás najdete?

LÁZNĚ JUPITER a.s.
Hornokrčská 31
140 00 Praha 4 - Krč
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
Email: info@laznejupiter.cz

Otevírací doba:
Po-Pá - 8:00-21:00
So-Ne - dle objednání