Desítky procedur pod jednou střechou

Máte pocit, že se na vás valí povinnosti ze všech stran a že už to pomalu nezvládáte? Chtěla byste nabrat novou sílu a energii? Potřebujete alespoň na chvilku vypnout a toužíte být hýčkána? Nečekejte na nic a vyrazte do Prahy. Luxusní lázně Jupiter připravily jedinečnou nabídku zahrnující více než 100 procedur. Užijete si hýčkání i zkrášlování.

- 003jupiter - Desítky procedur pod jednou střechou

Jednotlivé procedury i lázeňské balíčky

Lázně Jupiter přichází s velmi rozmanitou nabídkou, která musí upokojit každého, kdo se chce nechat hýčkat, současně i ty, kdo se rozhodli zhubnout či chtějí jinak zkrášlit své tělo i ty kdo potřebují pomoci při řešení různých zdravotních problémů. Velkou část nabídky tvoří masáže, a to klasické i méně známé exotické. Jednou ze specialit je chiromasáž, při které dochází k perfektnímu uvolnění oblasti páteře, dekoltu a současně i obličejových svalů. O této masáži se hovoří jako o zázračné: Byť trvá jen 20 minut, budete odcházet perfektně uvolnění a plní nové síly. Další specialitou je exotická hammam masáž, při které se používá unikátní očistná pěna. Tato masáž pomáhá omlazovat celé tělo. V nabídce je podtlaková či speciální lymfatická masáž. Kromě masáží lázně nabízí i neinvazivní zkrášlující procedury. Mezi nejoblíbenější patří bezbolestná liposukce, pomocí které lze efektivně hubnout a současně tvarovat tělo. Navíc si při ní krásně odpočinete.

Lázně Jupiter nabízí i rozmanité lázeňské balíčky

Velmi zajímavé jsou lymfatické programy – speciální balíček, který zahrnuje pobyt a procedury, které přispívají k celkové očistě těla a podporují zlepšení zdravotního stavu. V nabídce je i balíček „lázeňský drtič tuku”, který obsahuje jen procedury zaměřené na hubnutí. Dále je to například Program „SOS” – první pomoc!, který je určen pro všechny, kdo trpí bolestí zad a šíje. V lázních strávíte pouhých 1,5 hodiny a budete odcházet jako znovuzrození. Dopřejte svému tělu i mysli co si skutečně zaslouží. Připravili jsme pro vás zajímavou nabídku neodolatelných balíčků, určených pro vaše zdraví, krásu a relaxaci. Poskytneme vám speciálně sestavené programy z rukou profesionálů. Dostaňte se do formy s nabídkou šesti balíčků, které jsou balzámem pro tělo i duši. Nabízíme v nich dvě hodiny příjemně strávené v našich lázních, které jsou doslova nabité unikátními a efektivními procedurami.

Hledat
Generické filtrování
Exact matches only
- des tky procedur pod jednou st echou - Desítky procedur pod jednou střechou

Kromě samotných procedur nabízí Lázně JUPITER i lázeňské balíčky s různým zaměřením. V intenzivní kůře kombinující několik technik, tak můžete rozproudit svůj lymfatický systém, zatočit s celulitidou a tukovými polštářky. Zbavíte se bolestí zad a i v jiných částech těla, nebo se necháte pořádně rozmazlovat od hlavy až k patě. U nás si můžete zakoupit permanentky nebo dárkové poukazy na lázeňské i Lázně procedury, kterými uděláte radost svým blízkým, nebo zaměstnancům. Všechny tyto procedury a mnohé další si můžete vybrat , v rámci speciálních lázeňských balíčků a lázeňských programů. Každý si vybere to, co mu nejvíce vyhovuje a co ho láká a na chvíli zapomeňte na všední starosti..

- 025jupiter - Desítky procedur pod jednou střechou
- l zn jupiter praha - Desítky procedur pod jednou střechou

Rezervace procedur online ve Vámi určený den a čas v pracovní dny

Načítám... - loader - Desítky procedur pod jednou střechou

Náhodný výběr procedur

Vodní střiky – střídavě teplá a studená vody na celé tělo - icon 2323 1 300x300 - Desítky procedur pod jednou střechou
Vodní střiky – střídavě teplá a studená vody na celé tělo
Střídavá aplikace teplé a studené vody přináší organismu mimořádné zdravotní účinky.
Číst více
Magic Wrap – jedinečná terapie na okamžitou ztrátu centimetrů - body wrap 300x300 - Desítky procedur pod jednou střechou
Magic Wrap – jedinečná terapie na okamžitou ztrátu centimetrů
Vyzkoušejte novinku v našich lázních! Naše paní ředitelka Marta vyzkoušela MAGIC WRAP sama na sobě - a ztratila během první
Číst více
Bambusová masáž s bambusovými tyčemi různých velikostí - thumb bamboom 288x300 - Desítky procedur pod jednou střechou
Bambusová masáž s bambusovými tyčemi různých velikostí
Bambusová masáž ve světě wellness a relaxace, uvolňuje energetické bloky těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, čili lymfatického systému.
Číst více
- akce1 300x300 - Desítky procedur pod jednou střechou
Dárkový poukaz Exkluzivní Hammam balíček
Dárkový poukaz - příjemný zážitek s dokonalým fyzickým uvolněním, přináší vnitřní klid, psychickou rovnováhu, intenzivně působí na pohybový aparát, tlumí
Číst více

Lázně Jupiter a.s. Praha

LÁZNĚ JUPITER a.s.
IČO: 28467469
Hornokrčská 649/31, Krč, 140 00 Praha
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
E-mail: info@laznejupiter.cz
Otevírací doba:
Po-Pá – 8:00-21:00
So-Ne – dle objednání

Zanechat komentář

Rezervace telefonem
Translate this page »