Desítky procedur pod jednou střechou

Máte pocit, že se na vás valí povinnosti ze všech stran a že už to pomalu nezvládáte? Chtěla byste nabrat novou sílu a energii? Potřebujete alespoň na chvilku vypnout a toužíte být hýčkána? Nečekejte na nic a vyrazte do Prahy. Luxusní lázně Jupiter připravily jedinečnou nabídku zahrnující více než 100 procedur. Užijete si hýčkání i zkrášlování.

- 003jupiter - Desítky procedur pod jednou střechou

Jednotlivé procedury i lázeňské balíčky

Lázně Jupiter přichází s velmi rozmanitou nabídkou, která musí upokojit každého, kdo se chce nechat hýčkat, současně i ty, kdo se rozhodli zhubnout či chtějí jinak zkrášlit své tělo i ty kdo potřebují pomoci při řešení různých zdravotních problémů. Velkou část nabídky tvoří masáže, a to klasické i méně známé exotické. Jednou ze specialit je chiromasáž, při které dochází k perfektnímu uvolnění oblasti páteře, dekoltu a současně i obličejových svalů. O této masáži se hovoří jako o zázračné: Byť trvá jen 20 minut, budete odcházet perfektně uvolnění a plní nové síly. Další specialitou je exotická hammam masáž, při které se používá unikátní očistná pěna. Tato masáž pomáhá omlazovat celé tělo. V nabídce je podtlaková či speciální lymfatická masáž. Kromě masáží lázně nabízí i neinvazivní zkrášlující procedury. Mezi nejoblíbenější patří bezbolestná liposukce, pomocí které lze efektivně hubnout a současně tvarovat tělo. Navíc si při ní krásně odpočinete.

Lázně Jupiter nabízí i rozmanité lázeňské balíčky

Velmi zajímavé jsou lymfatické programy – speciální balíček, který zahrnuje pobyt a procedury, které přispívají k celkové očistě těla a podporují zlepšení zdravotního stavu. V nabídce je i balíček „lázeňský drtič tuku”, který obsahuje jen procedury zaměřené na hubnutí. Dále je to například Program „SOS” – první pomoc!, který je určen pro všechny, kdo trpí bolestí zad a šíje. V lázních strávíte pouhých 1,5 hodiny a budete odcházet jako znovuzrození. Dopřejte svému tělu i mysli co si skutečně zaslouží. Připravili jsme pro vás zajímavou nabídku neodolatelných balíčků, určených pro vaše zdraví, krásu a relaxaci. Poskytneme vám speciálně sestavené programy z rukou profesionálů. Dostaňte se do formy s nabídkou šesti balíčků, které jsou balzámem pro tělo i duši. Nabízíme v nich dvě hodiny příjemně strávené v našich lázních, které jsou doslova nabité unikátními a efektivními procedurami.

Hledat
Generické filtrování
Exact matches only
Filtrování podle typu vlastní příspěvky
- des  tky procedur pod jednou st  echou - Desítky procedur pod jednou střechou

Kromě samotných procedur nabízí Lázně JUPITER i lázeňské balíčky s různým zaměřením. V intenzivní kůře kombinující několik technik, tak můžete rozproudit svůj lymfatický systém, zatočit s celulitidou a tukovými polštářky. Zbavíte se bolestí zad a i v jiných částech těla, nebo se necháte pořádně rozmazlovat od hlavy až k patě. U nás si můžete zakoupit permanentky nebo dárkové poukazy na lázeňské i Lázně procedury, kterými uděláte radost svým blízkým, nebo zaměstnancům. Všechny tyto procedury a mnohé další si můžete vybrat , v rámci speciálních lázeňských balíčků a lázeňských programů. Každý si vybere to, co mu nejvíce vyhovuje a co ho láká a na chvíli zapomeňte na všední starosti..

- 025jupiter - Desítky procedur pod jednou střechou
- l  zn   jupiter praha - Desítky procedur pod jednou střechou

Rezervace procedur online ve Vámi určený den a čas v pracovní dny

Načítám...  - loader - Desítky procedur pod jednou střechou

Náhodný výběr procedur

Chiromasáž – speciální masáž krku, dekoltu, obličeje a vlasové části  - icon 2310 1 288x300 - Desítky procedur pod jednou střechou
Chiromasáž – speciální masáž krku, dekoltu, obličeje a vlasové části
Chiromasáž - speciální masáž krku, dekoltu, obličeje a vlasové části Chiromasáž je nejoblíbenější masáž, která účinně odstraňuje bolesti krční páteře.
Číst více
Hand spa – ozónová regenerace – lázeň na ruce  - staen soubor 3 300x300 - Desítky procedur pod jednou střechou
Hand spa – ozónová regenerace – lázeň na ruce
Hand spa - ozónová regenerace s fototerapií - lázeň na ruce Procedura ve vodní lázni nasycené ozonem dopomáhá ke zdravému
Číst více
VacuShape – aerobní stroj pro redukci nežádoucího podkožního tuku  - icon 2336 1 300x300 - Desítky procedur pod jednou střechou
VacuShape – aerobní stroj pro redukci nežádoucího podkožního tuku
VacuShape je speciální přístroj, který odstraňuje nežádoucí pomerančové kůže a koncentrovaně spaluje tuk v oblastech boků, břicha, stehen i hýždí.
Číst více
Bambusová masáž s bambusovými tyčemi různých velikostí  -  thumb bamboom 288x300 - Desítky procedur pod jednou střechou
Bambusová masáž s bambusovými tyčemi různých velikostí
Bambusová masáž ve světě wellness a relaxace, uvolňuje energetické bloky těla, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy, čili lymfatického systému.
Číst více

Lázně Jupiter a.s. Praha

LÁZNĚ JUPITER a.s.
IČO: 28467469
Hornokrčská 649/31, Krč, 140 00 Praha
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
E-mail: info@laznejupiter.cz
Otevírací doba:
Po-Pá – 8:00-21:00
So-Ne – dle objednání

Zanechat komentář

Rezervace telefonem
Translate this page »