Hammam – turecká pěnová masáž s tělovým peelingem

HAMMAM – turecká pěnová masáž zad je považovaná za nejlukrativnější masáž všech dob a má tisíciletou tradici v tureckých lázních. Dnes je přijímána jako žhavá NOVINKA! Tajemství nejlepší kvality masáží v Lázních JUPITER tkví v tom, že masáže provádějí pečlivě vyškolené masérky, které ovládají i masáže starodávných kultur (shiatsu, thajské masáže, reflexní masáže a techniky sportovních masáží). Příjemnou atmosféru umocňuje atypické prostředí s relaxační a meditační hudbou, lázeňským barem. Mimořádnou atmosféru vytváří speciální krb a svíčky s rozmanitou vonnou esencí.


Hammam – Poznejte kouzlo orientu


Hledat
Generické filtrování
Exact matches only
Filtrování podle typu vlastní příspěvky
- mamma - Hammam – turecká pěnová masáž s tělovým peelingem

Přímo v srdci jedné z předních světových metropolí s historicky významným centrem se nachází poklad, který ocení každý, kdo hledá v dnešní hektické době klid. Lázně Jupiter, vzdálené pouhé 3 minuty chůze od stanice metra Budějovická, patří ke skutečným klenotům matičky Prahy. Pod jednou střechou zde najdete desítky procedur sloužících k oblažení těla i mysli.

Okuste kouzlo orientu, které v rámci zvýhodněného balíčku nabízí lázně Jupiter. Neopakovatelný zážitek, který jinde nenajdete. Chcete si připadat jako princezna Šeherezáda z pohádek Tisíce a jedné noci? Nebo spíše jako její mužný protějšek? Můžete mít obojí. Na své si přijdou muži i ženy. Můžete dokonce přijít i v páru a dopřát si intenzivní chvíle intimity v příjemně diskrétní atmosféře za tónů relaxační a meditační hudby. V lázních Jupiter se budete jako princezna nebo sultán cítit jakmile vstoupíte do dveří.

Splyňte sami se sebou v dokonalém souladu duše a těla

Za netradičními zážitky nemusíte vyjíždět do zahraničí. Ty největší poklady se často nachází přímo před našima očima. Stačí si jich povšimnout. Vydejte se na cestu ke kořenům dávných starověkých kultur a poodhalte v lázních Jupiter tajemství orientu prezentované staletími prověřenou tělovou procedurou jménem Hammam. Exotická vůně mýdlové pěny z marockého balzámu kombinovaná s důkladným peelingem celého těla speciální rukavicí kessa potěší smysly a nastolí psychické a fyzické uvolnění. Umožní vám zaposlouchat se do hlasu vlastního srdce, uzavřít se alespoň na chvíli okolnímu světu a všem jeho starostem, a splynout s dokonalým klidem a mírem, který naleznete pouze uvnitř sebe sama.

Spojení tradičních hmatových technik s moderním lázeňským přístupem

Smyslnost, vůně a exotika. To vše a mnohem více přináší tradiční masáž Hammam, jejíž kolébkou je Turecko. Věrni tomu, jak by se měla provádět, jsme pro vás proškolili naše odborníky. Ti jsou nyní připraveni způsobit vám veškerou slast, kterou může tento druh exotické masáže, poskytnout. Spojením tradičních hmatových technik (shiatsu, prvky thajských, reflexních a sportovních masáží) s vonnou pěnou a peelingem celého těla představuje Hammam dokonalý elixír zdraví pro vaši tělesnou i duševní schránku. Nejen, že hloubkově očišťuje celé tělo a zbavuje jej škodlivých toxinů. Kromě toho také velmi intenzivně působí na pohybový aparát, snižuje zánětlivé procesy a tlumí bolest.

Boj s nachlazením a nemocemi

Pokud se o vás v počátku jara pokouší nachlazení a vy se necítíte úplně fit, je skvělou volbou právě Hammam. Jelikož přispívá k odplavování škodlivin z těla ven, působí příznivě i na zvyšování imunity a obranyschopnosti organismu. To vše přirozenou cestou vycházející z tradičních postupů, které jsou v Turecku známy již po generace. Nemusíte užívat žádné medikamenty, abyste se cítili ve své kůži dobře, a abyste podpořili normální funkci organismu. Jako nejlepší řešení se z dlouhodobého hlediska jeví prevence v podobě zdravého životního stylu, jejíž součástí se může stát i orientální masáž Hammam. Každý si zaslouží být hýčkán a každý si zaslouží být zdravý. V Hammamu najdete obojí.

Bonus v podobě odborné konzultace

Jako bonus k balíčku obsahujícímu orientální masáž Hammam navíc získáte odbornou konzultaci. Zde budete nejprve podrobeni kontrole na speciálním bioimpedančním přístroji InBody 230, což je nejpoužívanější přístroj analyzující zdravotní stav. Získáte informace o objemu a rozložení svalové a tukové hmoty, obsahu intra a extra buněčné vody, hmotnosti kostních minerálů a množství dalších zajímavých parametrů souvisejících se stavem vašeho těla. Naši odborníci s vámi získaná data zkonzultují a navrhnou možná řešení nápravy případných abnormalit. Poskytnou vám užitečná doporučení týkající se správné životosprávy. S tou souvisí nejen jídelníček, ale i přiměřená pohybová aktivita.

Rezervace procedur ve Vámi určený den a čas v pracovní dny

Načítám...  - loader - Hammam – turecká pěnová masáž s tělovým peelingem
Nápověda

Náhodný výběr procedur

Coccon ultrazvuková liposukce – náhrada chirurgického zákroku  - coccon 300x300 - Hammam – turecká pěnová masáž s tělovým peelingem
Coccon ultrazvuková liposukce – náhrada chirurgického zákroku
Coccon - ultrazvuková liposukce, náhrada chirurgického zákroku Náhrada chirurgického zákroku - „Coccon“ ultrazvuková liposukce 2 v 1!
Číst více
Parafinový zábal lázně na ruce  - icon 2319 1 288x300 - Hammam – turecká pěnová masáž s tělovým peelingem
Parafinový zábal lázně na ruce
Parafinový zábal je terapie, při které se aplikuje parafin při teplotě 52 – 62°C. Každá žena dobře ví, že stáří
Číst více
Spa RF – lifting bez skalpelu – neinvazivní metoda  - 1 1 300x300 - Hammam – turecká pěnová masáž s tělovým peelingem
Spa RF – lifting bez skalpelu – neinvazivní metoda
Spa RF - lifting bez skalpelu - neinvazivní metoda Liposukce – radiofrekvenční„Spa RF“ nechirurgický zákrok O pár let mladší bez
Číst více
VacuShape – aerobní stroj pro redukci nežádoucího podkožního tuku  - icon 2336 1 300x300 - Hammam – turecká pěnová masáž s tělovým peelingem
VacuShape – aerobní stroj pro redukci nežádoucího podkožního tuku
VacuShape je speciální přístroj, který odstraňuje nežádoucí pomerančové kůže a koncentrovaně spaluje tuk v oblastech boků, břicha, stehen i hýždí.
Číst více

Lázně Jupiter a.s. Praha

LÁZNĚ JUPITER a.s.
IČO: 28467469
Hornokrčská 649/31, Krč, 140 00 Praha
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
E-mail: info@laznejupiter.cz
Otevírací doba:
Po-Pá – 8:00-21:00
So-Ne – dle objednání

Zanechat komentář

Rezervace telefonem
Translate this page »