- hubneme do plavek - Hubneme do plavek

Hubneme do plavek

Když se léto neúprosně blíží a spolu s ním i plavková sezóna. Ať už chceme, nebo ne, pokud si přejeme získat zdravé opálení a užít si slunečních paprsků, budeme muset dříve či později odhodit vrstvy oblečení, které nás chrání a odhalit svou postavu v plavkách. Od toho, abyste se této chvíle nemuseli bát, ale naopak se na ní začali těšit, jsou tu naše Lázně Jupiter.

Nedaleko stanice metra Budějovická v hlavním městě Praha se nachází náš lázeňský dům, který představuje v dnešní uspěchané době nejen oázu klidu a pohody. Pod jednou střechou zde naše Lázně Jupiter skrývají desítky procedur, které neslouží pouze k oblažení těla a mysli. Kromě toho, že si zde můžete odpočinout a nabrat síly do dalších náročných pracovních dní, se u nás můžete i pořádně zapotit.
Moderní lázně nejsou jenom pro nemocné

Přesvědčení, že lázně jsou jen pro nemocné, nebo pro ty, kteří potřebují odpočívat, již naštěstí patří dávné minulosti. Tento fakt potvrzují naše Lázně Jupiter, kde si každý najde přesně to, co jemu vyhovuje. Potřebujete-li se dostat do kondice, shodit nějaké to kilo, nebo jen vyhladit pokožku a obnovit její mladistvý vzhled, navštivte naše lázně a nechte si našimi experty doporučit program vhodný přímo pro vás.

 

Hledat
Generické filtrování
Exact matches only
Filtrování podle typu vlastní příspěvky

Garance trvalých výsledků

V našich Lázních Jupiter se zaměřujeme mimo jiné především na znovuobnovení správného chodu lymfatického systému. Právě jeho dysfunkce totiž bývá častým důvodem problémů s váhou. Tím, že se rozproudí tok lymfy v organismu, dojde k odvodnění a z těla se odplaví pryč škodlivé toxiny a další zdraví nebezpečné látky. Spolu s nimi odejdou i nadbytečná kila, podkožní tuk a mnohdy dokonce i celulitida. Samozřejmě se nejedná o krátkodobou záležitost. V našich Lázních Jupiter totiž vždy jdeme přímo k jádru věci a řešíme příčinu problému, ne pouze jeho důsledky. Takový přístup je sice možná pracnější a zdlouhavější, zato garantuje ty správné a především dlouhodobé a trvalé výsledky.

Péče o lymfatický systém je základem úspěchu

Takovým řešením je i péče o lymfatický systém. Pokud tedy chcete být chytří jako liška, jděte na to od lesa. Tím lesem jsou právě naše Lázně Jupiter, kde vám nabízíme širokou škálu služeb určených nejen k relaxaci a regeneraci, ale také k podpoře správného úbytku hmotnosti. Pokud se chcete nejen dobře cítit, ale i dobře vypadat, navštivte naše lázně a zaručujeme, že se vám nebude chtít odcházet. Zavolejte nám a sjednejte si termín své vstupní konzultace, na jejímž základě se s našimi odbornými pracovníky dohodnete na dalším postupu.

Malá ukázka z toho co můžeme nabídnout:


Sportem za dobrou náladou

Odpočívat můžete i aktivně. Taková činnost s sebou nese benefity v podobě úbytku hmotnosti a podkožního tuku. Vyzkoušet můžete moderní přístroj VacuShape, fitness stroj FIVERIDERS, nebo masážní a rekondiční pomůcku zvanou Rolletic. Jedná se o stroj, který mechanicky masíruje žádané svalové partie, čímž způsobuje jejich prokrvování. Důsledkem může být nejen zeštíhlení až o několik centimetrů, ale také uvolňování hormonů štěstí. Endorfiny, zodpovědné za naši dobrou náladu, se totiž, jak známo uvolňují právě při sportu. Důkazem toho, že v našich Lázních Jupiter si můžete i plnohodnotně zasportovat, je tak například právě masážní stroj Rolletic.

Drtič tuku Starvac

Náš speciální přístroj Starvac zastupuje strojové procedury, které slouží k rozpohybování lymfy a aktivaci lymfatického systému. Pracuje na principu nastavitelného podtlaku, který zajišťují patentované válečky. S jejich pomocí Starvac dopřává skutečně kvalitní lymfatickou masáž. Takovou, která podpoří cirkulaci lymfy a zbaví vás zavodnění, otoků, zdravotních i estetických potíží.
Blahodárné účinky podtlakové masáže. Podtlak, který na kůži vašeho těla vytváří přístroj Starvac, totiž narušuje strukturu tukových buněk. Ty jsou poté odplavovány lymfatickým systémem z těla ven. Následkem je výrazný úbytek tukové tkáně a s ním související zeštíhlení, které může být patrné již po několika prvních návštěvách. Pokožka získává zpět ztracenou pružnost, zpevňují se ochablá místa a organismus se celkově regeneruje a revitalizuje. Nutnost pravidelného pohybu a dodržování pitného režimu

Samozřejmě je třeba dbát na pravidelný pohyb a také dodržovat pitný režim. Aby se škodliviny mohly z těla odplavit, je třeba tento proces podpořit dostatečným příjmem tekutin. V opačném případě by se mohla dostavit silná detoxikační reakce počínající nevolností a končící průjmem a zvracením. Pokud však budete dodržovat naše doporučení, nemusíte se ničeho takového obávat.

Omamná vůně skořice

Dalším způsobem, jak podpořit spalování podkožního tuku, je náš termoaktivní zábal Body Wrapping. Za příjemné vůně skořice budete odpočívat, relaxovat, zatímco vaše celulitida bude mizet, pokožka se bude vyhlazovat a tuk bude odcházet z podkoží.

Sjednejte si svou konzultaci a nechte se hýčkat

Objednejte se na vstupní konzultaci, kde díky bioimpedančnímu přístroji InBody zjistíte, jaké je složení vašeho těla a jak váš organismus pracuje a funguje. Získáte informace nejen o rozložení tělesného tuku a svalstva, ale také o stupni fyzické kondice, metabolickém věku, obsahu vody v těle a dalších podstatných záležitostech týkajících se vašeho těla. Na základě zjištěných dat vám následně naši profesionálně proškolení a vzdělaní odborníci doporučí program či procedury šité přímo vám na míru. O skutečné profesionalitě našich služeb vypovídá i skutečnost, že jsme jako první v Česku byli odměnění Michelinskou hvězdou za nejlepší služby.

Zdraví je výzvou dnešní doby a taky budoucnosti

Zažijte osvobozující pocit klidu a pohody

Každý si zaslouží být hýčkán, pečujeme o vás

Přejeme příjemně strávený čas v Lázních Jupiter

Náhodný výběr procedur

[post_grid id="1150"]

Lázně Jupiter a.s. Praha

LÁZNĚ JUPITER a.s.
IČO: 28467469
Hornokrčská 649/31, Krč, 140 00 Praha
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
E-mail: info@laznejupiter.cz
Otevírací doba:
Po-Pá – 8:00-21:00
So-Ne – dle objednání

Zanechat komentář

Rezervace telefonem
Translate this page »
Dovolená

Upozornění
V období od pondělí 5.08.2019 do neděle 18.08.2019
bude provozovna uzavřena.
Otevřeno bude v pondělí 19:08.2019