Mix – kombinace liposukce / 3 v 1 – „Vacavite Prestige“ – „Spa RF“ – „Cryo Derm Prestige“

Nyní existuje nový způsob, jak ztratit centimetry a kilogramy, bez diet, cvičení nebo chirurgického zákroku. Nazývá se neinvazivní liposukce. Tato metoda představuju technologický průlom revolučního hubnutí, redukce celulitidy a tvarování těla na cílených partiích těla (bříško, stehna, hýždě, podbradek, paže) využívající 3 metody:

1. Ultrazvuková vakuová liposukce „vacavite prestige“
2. Spa rf – radiofrekvenčí liposukce
3. Kryolipolýza – cryo derm prestige mrazivá terapie do – 4°C

ÚČINKY:

 • V žádaných partiích (bříško, stehna, paže, podbradek)
 • Rozbíjí vnitřní a podkožní tuk
 • Odbourává tuk v cévách
 • Odstraňuje tuk kolem orgánů
 • Likviduje celulitidu a strie
 • Intenzivně rozpouští tukové lipomy
 • Úbytek z váhy a objemu (kg, cm)

Kombinace liposukce – senzační kombinace procedur s neinvazivní liposukcí!

Hledat
Generické filtrování
Exact matches only
Filtrování podle typu vlastní příspěvky

Vlastnosti procedury

Na co je vhodná: liposukce, hubnutí, odstranění celulitidy
Doba trvání: 15 minut, 30 minut

Kód

Název procedury

   Čas trvání/Cena včetně DPH

1039 Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
Mix liposukce (ultrazvuková – radiofrekvenční – kryolipolíza), nový způsob, jak ztratit centimetry a kilogramy, bez cvičení či chirurgického zákroku
Kategorie: Hubnutí – formování postavy – boj s celulitidou
30 min. 15 min.
2800,-Kč 1450,-Kč

Rezervace procedur ve Vámi určený den a čas v pracovní dny

Načítám... - loader - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
Nápověda

- paypal footer - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)

PayPal je v současnosti nejbezpečnějším platebním online systémem a můžete s ním platit v celé řadě zahraničních i českých obchodů. Objevte jeho výhody a už nikdy se nestrachujte o své peníze.
Tato platba je bez rezervace pevného termínu pro proceduru, tu si po platbě můžete rezervovat telefonicky na čísle tel.: (+420) 244 463 205
anebo(+420) 605 075 726 – termín pro rezervaci je 12 měsíců od online platby.

Odeslání ČÁSTKY přes PAY PAL bez nutnosti rezervace termínu

Platební formulář pro ONLINE platbu

- paypal lazne logo - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)

Zadejte platební údaje a odešlete

Platba za: Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)

Platba:

Počet

 Souhlasím s podmínkami

Napište prosím Vaše jméno a kontaktní telefon

 Souhlasím s tím, aby mé údaje byly uchovány majitelem webu taky po zpracování platby.

Ověření platebních údajů ...
Čekání na PayPal ...
Ověření platebních údajů ...
Čekání na PayPal ...

1. Ultrazvuková vakuová liposukce „vacavite prestige“

ÚVOD:
Nový model VACAVITE PRESTIGE využívá pokročilou technologii kavitace pro dramatické zlepšení tělesné siluety. Díky vakuu dochází k výrazně lepším výsledkům, než u jiných typů bez vakua!

Model VACAVITE PRESTIGE s vylepšením na kavitaci s vakuem poskytuje řadu výhod. Vakuum ohýbá pokožku a tiskne tak aplikátor těsněji pro provádění vysoce přesného a bezpečného ošetření. Tato kombinace zaručuje, že se kavitační efekt odehrává pouze uvnitř zaměřené podkožní tukové tkáně. Kontrolovaný a konstantní tlak na pokožku sjednocuje ošetření a dosahuje výsledku nezávisle na terapeutově technice ošetření.

POSTUP:
Během ošetření držíte v ruce kovovou tyčinku, která Vás „uzemní“. Terapeutka Vám namaže ošetřované části těla gelem, a pak přejíždí pomalými krouživými pohyby masážní hlavicí po ošetřovaných místech. Ošetření probíhá bez anestezie, bez bolesti, bez hospitalizace.

Ultrazvukový aplikátor tukovou tkáň nasaje podtlakem a ultrazvukem rozpouští podkožní tukovou tkáň po celou dobu. Během jednoho sezení dochází k obvodovému úbytku 2 – 6 cm. Terapie je bezbolestná, výsledky jsou měřitelné již po 1. zákroku! Celou dobu slyšíte pisklavý zvuk, který rozbíjí tuk. Nejvíc to píská v místech, kde jsou tukové polštářky nejsilnější.

2. Spa rf – radiofrekvenčí liposukce

ÚVOD:
Radiofrekvenční technologie se využívá na odstranění dlouhodobého tuku, redukce celulitidy a odstranění bolesti zad a kloubů. Jde o jediné ošetření svého druhu, které využívá princip dvojí vrstvy, což znamená ve dvou rozdílných hloubkách pokožky, při použití bipolární hlavice. Unipolární hlavice umožňuje tvarování problematických partiích , rozpouští 3 – 4 stupeň celulitidy a vypnutí pokožky. SPA RF zajišťuje zvýšení teploty v tukové tkání až do hloubky 15 – 20 mm. Zahřívání tkáně v této hloubce startuje lokální metabolismus, snižuje otoky tkání a odvádí zadržované tekutiny a toxiny z lymfatického systému.

POSTUP:
Terapeutka Vás uloží na lehátko, na ošetřované partie vám nanese radiofrekvenční speciální olej. Pak projíždí krouživými pohyby bipolární hlavicí zvolené partie, které nahřívá a zároveň zchlazuje tukovou tkáň. Tato procedura je velmi příjemná, je možné u ní i usnout. Když se probudíte, překvapí vás viditelné a měřitelné výsledky hned po prvním ošetření.

3. Kryolipolýza – cryo derm prestige mrazivá terapie do – 4°C

ÚVOD:
KRYOLIPOLÝZA – CRYO DERM PRESTIGE je metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk. Cílené ochlazení podkožního tuku způsobí narušení obalu tukových buněk, a tím dojde k jejich poškození. Pomocí přirozeného buněčného procesu dojde ke zničení takové narušené buňky, a ta je následně pomocí lymfatického systému z těla odvedena. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se zmenšuje a postava se modeluje. Při jediné aplikaci dochází k úbytku až 30 %, tukových buněk, a to u každého jedince. Prokazatelné výsledky jsou již po 1 – 2 měsících a výsledky jsou trvalé. Výsledky kryolipolýzy jsou srovnatelné s běžným chirurgickým zákrokem.

POSTUP:
Kryolipolýzu lze provádět na všech částech těla. Terapeutka na ošetřovanou část těla přiloží navlhčený ubrousek, který chrání pokožku před podchlazením pak přiloží hlavici kryolipolýzy, která nasaje nadbytečný tuk, a necháme ho zmrazit. Nejefektivnější je procedura kryolipolýzy na přední a boční části břicha. V průběhu procedury cítí zákazník mírný chlad. Indikace procedury je bezbolestné. Zákazník se může ihned věnovat svým běžným denním aktivitám.

ZÁVĚR:
Všechny tyto liposukce jsou bez chirurgického zákroku a bezbolestné. Po ošetření není nutná rekonvalescence. Zákazník se může ihned proceduře vrátit k svým pracovním povinnostem.

- therapy vacuum butt - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
- green cavite prestige terapia2 resize - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
- kavitaciya - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
- coccon 3 - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
- vacavite - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)

Seznam Lázně procedur

MasážeBolesti a zánětyZdravotní potížeWellnessHubnutíFitnessKosmetické službyParní lázněAkční nabídky

Náhodný výběr procedur

Green vac – lymfatická přístrojová a podtlaková masáž - green vac 1 288x300 - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
Green vac – lymfatická přístrojová a podtlaková masáž
Lymfatická přístrojová a podtlaková masáž je speciální lymfatická podtlaková masáž pro namožené a ztuhlé svaly. Přináší úlevu při svalovém napětí
Číst více
Ceragem lehátko Automatická termomasáž zad - icon 2312 1 288x300 - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
Ceragem lehátko Automatická termomasáž zad
Ceragem lehátko - automatická termomasáž zad CEREGEM je termomasážní lehátko, kombinující masáž a tlakovou masáž s infračerveným teplem.
Číst více
Spa RF – radiofrekvenční liposukce s dlouhotrvajícím výsledkem - icon 2443 3 300x300 - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
Spa RF – radiofrekvenční liposukce s dlouhotrvajícím výsledkem
Spa RF - radiofrekvenční liposukce s dlouhotrvajícím výsledkem O pár let mladší bez skalpelu! Během jediného zákroku dosáhneme výsledky, srovnatelné
Číst více
Parafinový zábal na nohy – lázně na nohy - icon 2320 1 288x300 - Mix – kombinace liposukce 3 v 1 (Spa – Cocon – Cryoderm)
Parafinový zábal na nohy – lázně na nohy
Parafínový zábal, to je blaho pro klouby. Důkladně hydratuje pokožku a zlepšuje její kondici. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílíte jemné
Číst více

Lázně Jupiter a.s. Praha

LÁZNĚ JUPITER a.s.
IČO: 28467469
Hornokrčská 649/31, Krč, 140 00 Praha
Tel.: (+420) 244 463 205
Mob.: (+420) 605 075 726
E-mail: info@laznejupiter.cz
Otevírací doba:
Po-Pá – 8:00-21:00
So-Ne – dle objednání

Zanechat komentář

Rezervace telefonem
Translate this page »