Masér / Masérka – Práce v Lázních Jupiter

Masáže
Praha 4
Zveřejněno před 1 měsícem

Desítky lázeňských procedur pod jednou střechou

- lazne masaze 1024x739 - Masér / Masérka – Práce v Lázních Jupiter

Náplň práce:
masáže

Požadujeme:

  • oprávnění k poskytování masérských služeb
  • schopnost pravidelné a spolehlivé docházky do zaměstnání dle dohody a úvazku
  • spolehlivost
  • příjemné vystupování
  • kvalitně odváděná práce
  • proaktivní přístup
  • praxe výhodou
  • znalost AJ výhodou
  • znalost více masážních technik výhodou
  • oprávnění masérských služeb ve zdravotnictví výhodou (nebo fyzioterapeut, lékař pro oblast rehabilitace)
  • oprávnění k poskytování dalších služeb v oblasti péče o tělo výhodou (osobní trenér ve fitness, pilates apod., kosmetické, pedikérské služby)

Nabízíme:

  • poctivý a přátelský přístup ze strany dlouhodobě prověřeného zaměstnavatele
  • 4 týdny dovolené
  • pracovní vybavení od zaměstnavatele
  • odborné vzdělávání/doškolení na náklady zaměstnavatele
  • odpovídající finanční ohodnocení

Nástup:
ihned nebo dohodou

Požádat online

Je vyžadována správná email adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.

Zaměstnavatel, který má v úmyslu přijmout nového zaměstnance na základě výběrového řízení, shromažďuje osobní údaje předem neurčitého počtu osob (uchazečů), které projeví svůj zájem stát se jeho zaměstnancem, a to bez jejich souhlasu na základě § 5 odst. 2 písm. b) zákona č. 101/2000 Sb., neboť takové zpracování je nezbytné pro jednání o uzavření (pracovní) smlouvy uskutečněné na návrh subjektu údajů (přihláška do výběrového řízení). Dle správního orgánu je jednání o uzavření smlouvy v případě výběrového řízení na volné pracovní místo ukončeno v okamžiku, kdy je uchazeč vyrozuměn o tom, že nebyl na pracovní místo vybrán, nebo kdy je s ním naopak v případě jeho výběru uzavřena např. pracovní smlouva. Při posuzování této otázky správní orgán zejména vycházel z § 43b odst. 1 písm. c) zákona č. 40/1964 Sb., občanský zákoník, dle kterého návrh na uzavření smlouvy, i když je neodvolatelný, zaniká dojitím projevu o odmítnutí návrhu navrhovateli. Analogicky tedy platí, že v předmětné věci mohl účastník řízení bez souhlasu uchazeče zpracovávat jeho osobní údaje pouze do okamžiku, kdy mu sdělil, že nebyl na pracovní místo vybrán. Pro další zpracování jeho osobních údajů by poté musel mít jeho prokazatelný souhlas, neboť nepřijatý uchazeč oprávněně předpokládal, že jednání o uzavření pracovní smlouvy bylo ukončeno.